how to build your own website for free

Náš odkaz


Autorizovaný servis AUTO POLA s.r.o. si od svojho vzniku zakladá na serióznom, čestnom prístupe k zákazníkovi a kvalitných službách, lebo iba spokojný zákazník sa k nám vráti znova. Ak nám zveríte auto, budeme sa mu venovať tak, aby od nás odišlo v stopercentnom stave – dôkladne skontrolované, poctivo opravené a bezpečné. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás vždy na prvom mieste, aj preto sme na trhu už 20 rokov. 

Miloš Pokorný, riaditeľ spoločnosti

Servis úctivý aj k ženám

Nepotrebujeme nikomu dokazovať, že sme „majstri sveta“. Nech by ste aj nevedeli, kde v aute máte motor, budeme sa k vám správať úctivo a prívetivo, lebo ste náš zákazník. Ochotne vám poradíme osobne, cez telefón alebo email.

História

Za vznikom spoločnosti AUTO POLA s.r.o. stál Milan Pokorný, ktorý v mladosti závodil za bývalý Zväzarm na legendárnej Lade 1300 v úprave MTX. V roku 1993 naplno rozkvitla jeho láska k svetu automobilov a založil náš autoservis. Neskôr ho prenechal svojim synom, ktorí sa mu venujú naďalej. Sme hrdí na to, že sme čisto slovenská firma bez zahraničného kapitálu.

AUTO POLA sa špecializuje na značku Hyundai, odkedy prišla na slovenský trh. V Novembri roku 1995 sme získali certifikát spoločnosti Hyundai Motor Co. a stali sme sa autorizovaným servisom pre vozidlá značky Hyundai.

© 2017 AUTO POLA, s. r. o. Všetky práva vyhradené